TELEFONICZNE CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA
800 101 101

(numer bezpłatny dla użytkowników telefonów stacjonarnych w Polsce)

+48 22 521 10 10

(numer płatny dla użytkowników telefonów komórkowych i dla użytkowników z zagranicy)

Majówkowe podróże wygodniejsze dzięki viaAUTO

21.04.2017

viaAUTO to niewielkie urządzenie umieszczone na szybie wewnątrz pojazdu, które umożliwia automatyczny pobór opłat na autostrada płatnych zarządzanych przez GDDKiA, czyli A2 Konin – Stryków i A4 Bielany Wrocławskie – Sośnica.

Nie musisz więc się zatrzymywać, otwierać szyby, szukać portfela - wystarczy, że zwolnisz podczas przejazdu przez plac poboru opłat, a bramka się sama otworzy i opłata za przejazd zostanie automatycznie pobrana.

Urządzenie viaAUTO kupisz w naszym sklepie internetowym. Teraz viaAUTO kosztuje jedynie 45 złotych, a cena zawiera od razu 20 złotych doładowania do wykorzystania na płatnych autostradach. Urządzenie można nabyć też w jednym z wielu Miejsc Obsługi Klienta w całej Polsce.

Dzięki aplikacji mobilnej viaTOLL sprawdzisz dostępne środki i doładujesz swoje viaAUTO przed wjazdem na płatny odcinek. Możesz też to zrobić poprzez Panel Obsługi Klienta, przelewem lub osobiście w Miejscu Obsługi Klienta.

Więcej informacji na temat systemu viaTOLL, urządzenia viaAUTO, instrukcji montażu, rodzajów kont, akceptowanych form płatności i aplikacji mobilnej znajdziesz na stronie internetowej viaTOLL.pl