TELEFONICZNE CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA
800 101 101

(numer bezpłatny dla użytkowników telefonów stacjonarnych w Polsce)

+48 22 521 10 10

(numer płatny dla użytkowników telefonów komórkowych i dla użytkowników z zagranicy)

Remonty na A2 i A4

11.05.2018

Informujemy, że rozpoczęły się remonty na autostradzie A2 pomiędzy węzłami Konin Wschód i Koło, i na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Opole Południe i Krapkowice. Ruch będzie poprowadzony po jednej jezdni w obu kierunkach.

Na autostradzie A2 prace i utrudnienia potrwają do końca czerwca. Remontowany jest ponad 10-kilometrowy odcinek pomiędzy węzłami Konin Wschód i Koło w województwie wielkopolskim.

Z kolei na autostradzie A4 rozpoczyna się remont północnej jezdni (kierunek do Wrocławia) pomiędzy węzłami Opole Południe i Krapkowice w województwie opolskim. Prace na odcinku prawie 15km podzielono na dwa etapy. Pierwszy ruszy w piątek 11 maja i potrwa do 28 czerwca. Obejmie odcinek od węzła Opole Południe do przejazdu awaryjnego za obiektem mostowym na Odrze. Na okres wakacji ruch na autostradzie będzie przywrócony na obu jezdniach. Drugi etap remontu potrwa 3 września do 30 października i obejmie odcinek od przejazdu awaryjnego za obiektem mostowym na Odrze do przejazdu awaryjnego ok. 4 km za węzłem Krapkowice.

Więcej informacji o remoncie oraz tymczasowej organizacji ruchu znajduje się na stronie GDDKiA.